Bulut Hizmetleri

Bilgi teknolojileri ihtiyaçlarının bir kısmı veya tamamı için bulut barındırma hizmetlerimiz ile işletmelerin önemli maliyet tasarrufları, daha fazla esneklik, gelişmiş ölçeklenebilirlik elde etmelerini ve işin sürekliliğini sağlıyoruz.

Özel, genel ve hibrit olmak üzere tüm bulut altyapılarında eksiksiz bir bulut barındırma hizmeti yelpazesi sunuyor, işletmelerin yüksek sermaye giderlerinden ve kurum içi donanım sistemlerinin sürekli destek, bakım ve işletim maliyetlerinden kurtulmalarına yardımcı oluyoruz.

Kritik görev uygulamalarının maksimum kullanılabilirliğini sağlamak için özel hizmet düzeyi anlaşmaları (SLA’lar) içeren güvenli özel bulutlar da dahil olmak üzere bulut yapılandırmalarının, uygulama gereksinimleriyle eşleşmesini sağlıyoruz. Diğer bulut barındırma sağlayıcılarından farklı olarak danışmanlık, süreç tasarımı, entegrasyon ve teknik tasarım, uygulama, geçiş, özel geliştirme ve sürekli yönetim dahil olmak üzere bulut ihtiyaçlarının tüm yaşam döngüsünü destekliyoruz. Bu bütünsel yaklaşım ile işletmenin buluta geçişini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

01. Bulut Hizmetlerimiz;
  1. Yönetilebilir Hizmetler
  2. Barındırma Hizmetleri
  3. Altyapı hizmeti (IaaS)
  4. Platform hizmeti (Paas)
  5. Yazılım hizmeti (SaaS)
Teklif Alın
Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize bir mesaj bırakın ve çok kısa bir süre içerisinde ekibimizin bir üyesinden dönüş alın.