Proje Yönetimi

Bir projenin uçtan uca yönetimi için kabul görmüş ilke, prosedür ve politikalar ışığında uzman proje yöneticilerimiz ile insan girdisi ve fiziksel bileşenleri, projenin kapsam, maliyet, zaman ve kalite kısıtlarını gözeterek koordine ve entegre ediyoruz. Projenin hedefine ulaşmasında işletmelere proje yönetimi desteği veriyoruz.

İşletmelere rehber oluyoruz.

Projenin başarıya ulaşması için proje yöneticilerimiz ile işletme hedeflerinin açıkça tanımlanmasını, başarı kriterlerinin belirlenmesini, bütçelere uyulmasını ve projelerin zamanında teslim edilmesini sağlıyoruz.

Takımları koordine ediyoruz.

Çeşitli ekiplerin ve paydaşların ortak hedefler doğrultusunda çalışmasını, rol ve sorumluluklarının netleştirilmesini, ihtiyaç duyulan bilgi ve becerilerin tespiti ile doğru kişilerin doğru zamanda projeye katkı sağlamasını ve projenin sorunsuz ilerlemesini sağlıyoruz.

Proje ilerleyişini etkileyen sorunlarda problem çözücü ve kolaylaştırıcı olarak hareket ediyor, ekiplerin işlerini zamanında teslim etmesi için gerekli koordinasyon ve takibi sağlayarak projenin başarıyla ve teslim tarihinde sonuçlanmasına yardım ediyoruz.

Süreçleri iyileştiriyoruz.

Proje yönetimi ile projenin başarısını ölçüyor, işe yaradığı yerleri ve iyileştirilmesi gereken yerleri tespit ediyoruz. İşletmelerin mevcut projelerdeki başarısını gelecekteki projelerde de uygulamasına imkan sağlıyoruz.

Başarılı projeler yürütüyoruz.

İşletmelerin geleceğe dönük en öncelikli üç hedefinden biri olması gereken proje yönetimi ile işletmelerin yöntem ve stratejilerine bağlı kalmasına, risklerini azaltmasına, maliyetlerini düşürmesine ve projelerini başarı ile sonuçlandırmalarına yardımcı oluyoruz.

İmalat, otomotiv, e-ticaret sektörlerinde, yurt içi ve yurt dışı proje tecrübesine sahip proje yöneticilerimiz ile basitten karmaşığa, tüm dijital dönüşüm projelerinizin organizasyonu, planlanması ve yürütülmesi için hizmet veriyor, süreçlerinize değer katacak yazılım ürünlerimiz ve teknik danışmanlık hizmetlerimizle birlikte, proje başlangıcından sonuna tüm proje boyunca destek sağlıyoruz.

01. Proje Hizmetlerimiz
  1. ERP kurulum ve destek projeleri
  2. Yazılım uygulama/güncelleme projeleri
  3. RPA/Büyük veri/IOT projeleri
  4. Altyapı projeleri
Teklif Alın
Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize bir mesaj bırakın ve çok kısa bir süre içerisinde ekibimizin bir üyesinden dönüş alın.