RPA

Sunduğumuz Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) yazılımları ile işletme operasyonlarında yaklaşık %25 ile % 60 arasında maliyet tasarrufu sağlarken çalışanların üzerindeki birçok iş yükünü ortadan kaldırıyor ve bu sayede çalışanların daha önemli görevler üzerinde çalışarak işletmenin değerini artırabilmelerine katkı sağlıyoruz.

RPA dahilinde yapılan veri analizleri sayesinde işletmelerin, iş modellerinin performansı ve iş akışları hakkında bilgi edinmesine ve doğru aksiyonları alabilmelerine yardımcı oluyoruz.

Tüm sektörlerde dijital dönüşümün en iyi araçlardan biri olarak sayılan RPA yazılımlarımızın sağladığı verimlilik, uyumluluk ve uyarlanabilirlik ile işletmelerin iş süreçlerinin kolayca dijitalleştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlıyor, aynı zamanda yapılan işin değerini ve müşteri memnuniyetini artırıyor ve işletmelerin maliyetlerini azaltıyoruz.

Yinelenen görevleri otomatikleştiriyoruz.

Tekrarlı ve aynı görevlerin otomatikleştirilmesi ile işletmelere maliyet ve zaman tasarrufu sağlıyoruz. Robotik süreç otomasyonu robotları tarafından daha hızlı tamamlanan görevler ile otomasyon platformunun değerini artırıyor, çalışanların katma değeri daha yüksek çalışmalar yapma imkanı elde etmelerini sağlıyoruz.

Değer elde etme süresini kısaltıyoruz.

RPA yazılımlarımız ile işletmelerin yeni otomasyon planlarını günler ya da aylar yerine kısa bir süre içinde oluşturup test ederek anında göreve alabilmelerine olanak sağlıyoruz.

İnsan kaynaklı hata oranını azaltıyoruz.

Aynı verilerin birden çok sisteme girilmesi sonucu ortaya çıkan kopyalama ve yapıştırma hatalarını tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Verimliliğin artmasına yardımcı oluyoruz.

Dakikalar ya da saniyeler içinde tamamlanabilen otomatikleştirilmiş görevler ile işletmelerin müşterilerine daha yüksek değer sağlamasına yardımcı oluyoruz.

Çalışanları yinelenen görevlerden kurtarıyoruz.

RPA yazılımlarımız ile çalışanları manuel olarak fazlasıyla tekrar eden yinelemeye dayalı görevlerden kurtarıyoruz.

01. RPA Kullanım Alanları
  1. Müşteri Hizmetleri
  2. Muhasebe
  3. Finansal Hizmetler
  4. Sağlık Hizmetleri
  5. İnsan Kaynakları
  6. Tedarik Zinciri Yönetimi
  7. Sanayi Ve Üretim
Teklif Alın
Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize bir mesaj bırakın ve çok kısa bir süre içerisinde ekibimizin bir üyesinden dönüş alın.