SAP/ERP Danışmanlığı

İşletmelere dijital dönüşüm süreçlerinin bir adımı olan SAP/ERP projelerinde uygulama danışmanlığı ve uygulama desteği veriyoruz. Projenin planlaması ve uygulanması adımlarında işletmelerin yanında yer alıyoruz.

Projelerin etkin şekilde devreye alınabilmesi için gereken anahtar faktörler konusunda destek veriyor, geçiş süreçlerini izleyerek uyarılarda bulunuyoruz. Süreçlerin belirlenen kalite ölçütleri çerçevesinde gerçekleşmesi için işletmelerle beraber çalışıyor, danışmanlık hizmeti veriyoruz.

01. SAP Uygulama Danışmanlığı

SAP uygulama danışmanlığı hizmetlerimiz çerçevesinde,

 1. Satış, lojistik ve sevkiyat (SD),
 2. Satınalma ve malzeme yönetimi (MM),
 3. Üretim (PP),
 4. Kalite (QM),
 5. Mühendislik (PLM),
 6. Depo yönetimi (EWM),
 7. Mali işler ve maliyet (FI, TRM, CO)

alanlarında edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi, konusunda yetkin ve tecrübeli dinamik modül danışmanları ve yazılımcılarla, kurumların dijital dönüşüm stratejilerine uygun olarak uçtan uca ve bütünleşik bir anlayışla modelliyor ve projelendiriyoruz. SAP hizmetlerimize sektörel bakış açımızı da ekleyerek, işletmelerin süreçlerine değer katmalarına yardımcı oluyor, süreçlerini iyileştiriyoruz

02. SAP Uygulama Desteği

Dijital dönüşüm sürecinin bir adımı olan SAP projelerinin kurgulanması ve hayata geçirilmesinin yanı sıra işletmelerin mevcut projelerinin devamlılığının sağlanmasında da hizmet veriyoruz.

Alanında uzman modül danışmanı ve yazılımcılarımızla, süreçlerin aksamadan yürütülmesi ve çıkan yeni ihtiyaçların karşılanması için uygulamaya alınmış SAP projelerine; belirlenecek modüller kapsamında proje bazlı veya uzun süreli danışmanlık desteği veriyoruz.

03. SAP Kalite Güvence
 1. Süreç analizi ve tasarımı,
 2. Tedarikçi seçimi,
 3. Kapsam belirleme,
 4. Kapsama uygun bütçe planlaması,
 5. Şirketin önceliklerine göre proje ekiplerinin oluşturulması ve proje planı,
 6. Olası riskler ve bu riskler karşısında alınabilecek önlemler,
 7. Şirketin yapısına uygun olarak tasarım çalışmalarının gözlemlenmesi,
 8. Canlı geçiş planları
Teklif Alın
Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize bir mesaj bırakın ve çok kısa bir süre içerisinde ekibimizin bir üyesinden dönüş alın.