Hakkımızda
Dijitalin normali değil
Norm hali
Hayat kolaylaştıran teknolojik çözümler sunuyoruz.
Norm Holding Hakkında

4000’i aşkın çalışan, 24 Şirket, 20 üretim ve 15 satış ve lojistik merkezi ile 9 farklı ülkede ulusal ve uluslararası pazarlarda bağlantı elemanları, pazarlama ve ticaret, teknoloji, eklemeli imalat, kalıp ve sac şekillendirme, talaşlı imalat, kimya, makine ve otomasyon, sıcak dövme, tarım ve gıda alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Faaliyet Raporu
Norm Digital Hakkında

Norm Digital olarak 2021 yılında, sürekli iyileştirme kültürünü benimseyen ve bunun için önemli ve büyük adımlar atan Norm Holding bünyesinde, faaliyetlerimize başladık.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoparkı DEPARK içinde, 200’e yakın çalışanımızla bilişim teknolojileri hizmeti ve danışmanlığı vererek işletmelere dijital dönüşüm yolculuklarında rehberlik etmekteyiz. SAP Ana İş Ortağıyız. Deneyimli ekibimiz; Robotik Süreç Otomasyonu (Normie, RPA), SAP/ERP Danışmanlığı, Proje Yönetimi, Yönetim Danışmanlığı, Veri Yönetimi Danışmanlığı, IoT, Sistem ve Network Danışmanlığı, Güvenlik Hizmetleri, Bulut Hizmetleri ve Ocea’N (Dijital Fabrika – Üretim Yönetim Yazılımı, MES), Vinter (Yapay Zeka Destekli İşe Alım Platformu) ve Kuika (Low Code Platform) ürünleri ile işletmelerin verimliliğini artıracak ihtiyaca yönelik inovatif çözümler sunmaktadır.

Misyon

Norm'un değerleri ile evrensel teknolojik değerler üzerinde yükselerek işletmelerin yaşamlarını kolaylaştıran teknolojik çözümler sunmak için kalıcı değer yaratarak tüm faaliyetlerimizde sürdürülebilir ve karlı büyümeye odaklanmak.

Vizyon

İşletmelerin dijital dönüşümlerine analitik, normatif bakış açısı ile rehberlik eden güvenilir uluslararası bir şirket olmak.

Norm Digital Dünyasını Keşfet
Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.
Teklif Al