Neler Yapıyoruz?
Hizmetlerimiz
İşletmelere dijital dönüşüm yolculuklarında sunduğumuz
hizmetlerle rehberlik ediyoruz.
SAP/ERP Danışmanlığı

İşletmelere dijital dönüşüm süreçlerinin bir adımı olan SAP/ERP projelerinde uygulama danışmanlığı ve uygulama desteği veriyoruz. Projenin planlaması ve uygulanması adımlarında işletmelerin yanında yer alıyoruz.

Keşfet
Proje Yönetimi

Bir projenin uçtan uca yönetimi için kabul görmüş ilke, prosedür ve politikalar ışığında uzman proje yöneticilerimiz ile insan girdisi ve fiziksel bileşenleri, projenin kapsam, maliyet, zaman ve kalite kısıtlarını gözeterek koordine ve entegre ediyoruz. Projenin hedefine ulaşmasında işletmelere proje yönetimi desteği veriyoruz.

Keşfet
Yönetim Danışmanlığı

Süreç yönetim hizmetimiz ile işletmelerin sürdürülebilir bir şekilde, etkin ve verimli iş sonuçları elde edebilmesi için birbirleri ile ilgili olan ve etkileşimde bulunan süreçlerini tanımlamalarına, yönetmelerine sistematik yaklaşımlar kullanarak rehberlik ediyoruz.

Keşfet
Veri Yönetimi Danışmanlığı

Gelişen teknolojik koşullarla birlikte işletmelerin veri kaynaklarının hızla artış gösterdiğini ve artan veri kaynakları nedeniyle bu verilerin yönetilmesinin ve anlamlı hale getirilmesinin öneminin de artığını biliyoruz.

Keşfet
RPA

Sunduğumuz Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) yazılımları ile işletme operasyonlarında yaklaşık %25 ile % 60 arasında maliyet tasarrufu sağlarken çalışanların üzerindeki birçok iş yükünü ortadan kaldırıyor ve bu sayede çalışanların daha önemli görevler üzerinde çalışarak işletmenin değerini artırabilmelerine katkı sağlıyoruz.

Keşfet
IoT

Veri toplama ve ileri analitikler için; fiziksel makinelerin, araçların, cihazların birbirleriyle bir ağ üzerinden iletişim kurabilmelerine ve sahip oldukları bilgileri analiz ederek eş zamanlı daha akıllı kararlar alabilmelerine olanak sağlayan nesnelerin interneti (IoT) projelerinde işletmelere destek sağlıyoruz.

Keşfet
Sistem & Network Danışmanlığı

Network Danışmanlığı Hizmeti kapsamında işletmelerin mevcut network altyapılarını analiz edip uzak lokasyonlardaki ofis, şube ve mağazaları tek bir noktada sonlandırarak yedekli olarak yeniden yapılandırıyor, mevcut yapılarını daha kontrol edilebilir şekilde yapılandırmak için danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Keşfet
Güvenlik Hizmetleri

Ağ & sistem sağlık taraması, olaylara müdahale & olay tepkisi, SIEM & Log Yönetimi ve güvenlik operasyonları merkezi gibi danışmanlık servisleri vasıtasıyla, işletmelere; doğru yapılandırmalar ve güvenlik önlemleri kullanarak sistemlerinin performansını, güvenliğini ve sürdürülebilirliğini artırma yolunda çözümler sunuyoruz.

Keşfet
Bulut Hizmetleri

Bilgi teknolojileri ihtiyaçlarının bir kısmı veya tamamı için bulut barındırma hizmetlerimiz ile işletmelerin önemli maliyet tasarrufları, daha fazla esneklik, gelişmiş ölçeklenebilirlik elde etmelerini ve işin sürekliliğini sağlıyoruz.

Keşfet
Norm Digital Dünyasını Keşfet
Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.
Teklif Al