Norm Digital | Hizmetlerimiz: Ne Yapıyoruz & Nasıl Yapıyoruz
987
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-987,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Hizmetlerimiz: Ne Yapıyoruz & Nasıl Yapıyoruz

Komple çözüm ürettiğimiz tüm hizmet alanlarımız.

Kreatif Tasarım

Dijital veya basılı işlerinizde kullanılmak üzere ihtiyaç duyduğunuz tüm tasarım hizmetlerini sağlamaktayız. Kurumsal kimlik, logo, broşür vb. tüm alanlarda yaratıcı fikirlerimizi tasarımlarımıza yansıtıyoruz.

Danışmanlık & Strateji

Markanızın sosyal medyaki ve diğer mecralardaki konumu hakkında stratejiler geliştiriyor ve marka itibarınızın yönetimi ve reklam kampanyalarının yürütülmesi konusunda danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Çekim & Prodüksiyon

Ürün, mekan, yemek, moda ve katalog çekimlerinizi profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınız olan tanıtım filmlerinin çekimini ve prodüksiyon işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Matbaa & Promosyon

Katalog, broşür, afiş, ilan ve diğer  ihtiyaçlarınıza baskı çözümleri üretiyoruz. Ayrıca kupa, plaket, t-shirt, taş baskı ve benzeri süblimasyon baskı ihtiyaçlarınızda en hızlı hizmeti sunuyoruz.

Kreatif tasarımlar yapıyoruz.

İşiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kreatif tasarımlarımızla problemlerinize çözümler üretiyoruz. Web Sitesi Tasarımı, Arayüz Tasarımı, Uygulama Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Logo Tasarımı, Katalog Tasarımı, Dergi ve Reklam Tasarımı, İnteraktif Banner Tasarımı, Broşür Tasarımı, Menü Tasarımı, Araç Giydirme Tasarımı, Dış Cephe Tasarımı ve Bilboard Tasarımı gibi başlıklar üzerinde çalışıyoruz. Bu listenin içinde göremediğiniz bir tasarıma ihtiyacınız varsa bile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal mecralarda markanızın danışmanlığını yapıyoruz.

Sosyal mecralar üzerinde markanızın nasıl görünmesi gerektiğini çok iyi biliyor ve bu konudaki tecrübemizi size aktarıyoruz. Durum Analizi, Senaryo Geliştirme, Stratejik Planlama, Kriz Yönetimi, İtibar Yönetimi, Performans Değerlendirme, Dijital PR, Dijital Medya Takibi ve İçerik Yönetimi konularında hizmet veriyoruz.

Çekim ihtiyaçlarınıza karşın sanatımızı konuşturuyoruz.

Bir markanın ortaya koyduğu ürünün iyi olması ne yazık ki tek başına yeterli değil. İyi şekilde görüntülenemeyen ürünün kalitesini yansıtmasının imkansız olduğuna inanıyoruz. Profesyonel fotoğrafcımız, kreatif direktörümüz, videographerımız ve son teknolojinin ürünü ekipmanlarımız ile Reklam Filmi Çekimi, Ürünü Fotoğrafı Çekimi, Yemek Çekimi, Moda Çekimi, Mekan Çekimi,Katalog Çekimi, Dekoratif Ürün Çekimi ve Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi konusunda hizmet sağlıyoruz. Burada yer alan başlıklardan birinin ihtiyacınızı giderip gideremeyeceğine karar vermediyseniz de bize ulaşabilirsiniz. Destek ve yardımcı olmaktan çekinmeyeceğimize emin olabilirsiniz.

Organize matbaa ve Süblimasyon baskı çözümleri sunuyoruz.

Ofset ve süblimasyon baskı çözümleri sunuyoruz. Kartvizit, Broşür, Afiş, El İlanı (Föy), Antetli Kağıt, Zarf, Cepli Dosya, Ajanda/Defter, Çıkartma Etiket (Sticker), Magnet, Fatura, İrsaliye, Küp Bloknot, Katalog, Bloknot, Amerikan Servis, İnsert, Karton Çanta, Sertifika baskısı ve aynı zamandaT-Shirt Baskı, Sweatshirt Baskı, Plaket, Taş Baskı, Seramik Kupa Baskı, Seramik Sihirli Kupa Baskı, Telefon Kapak Baskı, Taş Baskı, Cam Baskı yapmaktayız.