Norm Digital | Hakkımızda
689
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-689,qode-core-1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Hakkımızda

İhtiyaçlarınız doğrultusunda A' dan Z'ye, tasarımdan baskıya kadar kreatif çözümler üretiyoruz.
Hakkımızda

Bizden Detaylar

Norm Digital 2002 senesinde açıkhava reklamcılığı ile yola çıkmış günümüzde hizmet verdiği her alanda 360 derece çözümler üreten kreatif çözümler ajansıdır.

 

Ele aldığı tüm projelerde gelişmekte ve değişmekte olan teknolojilere, sosyal medyanın dinamiklerine ve güncel trendlere uygun biçimde markanız için en doğru hizmeti sağlamaktadır.

 

Eğer hakkımızda daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız randevu alarak bizi ziyaret edin. Kahve eşliğinde bizzat anlatalım.

Tüm enerjimizi en iyi ve muhteşem işleri ortaya koymak için harcıyoruz.

Ortaya koymuş olduğumuz işin yapabildiklerimizin en iyisi olması ve öncelikle bizim içimize sinmesi gerekli.

İşlerimize gücünü veren ekibimiz

Ortaya koyduğumuz tüm kreatif çözüm ve işleri üreten ekibimiz.

Genel Koordinatör

Abbas Çimen

Ajansdaki tüm işlerin yönetimi, paylaştırılması ve koordinasyonundan sorumlu devlet bakanımız. Aynı zamanda ajansımızın kahve eksperi.

Kreatif Direktör

Furkan Gökkaya

Fikirler ve tasarımlar onun onayı olmadan asla size sunalmaz. Sanıldığının aksine kreatif direktörlerin geneli gibi cins değildir.

Videographer

Ahmet Çimen

Tanıtım, reklam filmi ya da diğer videolu işlerimizin vazgeçilmezi. Hem yazar hem çizer hem de kendi görüntüsünü kendi montajlar.

Tasarım Uzmanı

Yavuz Çeliker

Kreatif direktörümüz ile birlikte ortaklaşa çalışan, genelde bir tık büyütme ve iki tık aşağıya almadan sorumludur kendileri.

Satış ve Pazarlama Uzmanı

Serpil Tektaş

Müşterilerimiz ihtiyaçlarına karşı ürettiğimiz çözümleri yeni müşterilerimize aktaran aynı zamanda mevcut müşterilerimizle olan bağlantılarımızın güçlü kalmasını sağlayan iletişim gurumuz.

Fotoğraf Sanatçısı

Hasan Koçak

Anı, ürünü, modeli kısacası fotoğraflanabilecek her şeyi tüm berraklığı ile fotoğraflayabilen adam. Biz boşuna ona fotoğraf sanatçısı demiyoruz çünkü o tam anlamıyla bir sanatçı

Metin Yazarı

Alper Coşkun

Siz hiç kalemine her gün tekrar aşık olan birisini gördünüz mü ? Biz genellikle bu olaya her sabah şahit oluyoruz. Çılgın fikirlerimize kelimelere ve cümlelere dökmekle görevli ekip üyemiz.

Finans Müdürü

Selami Çimen

Para işlerimizin tamamı tümüyle ondan sorulur. Elinde hesap makinesi ve önünde kağıdı kalemi ile birlikte sürekli bir şeyler hesaplarken görmek mümkündür onu. Anlayacağınız ajansın kasası.